
Монотонний гамак червоний одномісний XL з планкою WISH для комфортного відпочинку на природі
679 ₴
- В наявності
- Код: H08-2-2(m)
+380 (96) 652-10-68
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монотонний гамак з планкою WISH
червоний одномісний XL 200х100 WCG
🛌 Одномісний, колоритний і комфортний гамак від компанії WCG стане ідеальним варіантом для відпочинку на природі чи вдома. Міцність і довговічність використовуваних матеріалів дозволить вам залишати гамак на відкритому повітрі, не побоюючись негоди протягом всього літа! 🧳 Комплектація:- Монотонний гамак з планкою WISH червоний одномісний XL 200х100 WCG
- Мішок для транспортування гамака
- Поставляється з мішком для зручного транспортування. Просто скрутіть гамак після використання і помістіть в мішок.
- Матеріал, що ідеально підходить для підвісних гамаків, відповідає всім вимогам, які вимагаються до якісних гамаків. Бавовна подарує вам приємні тактильні відчуття протягом тривалих годин відпочинку.
- Гіпоалергенна тканина не викликає подразнень навіть на чутливій дитячій шкірі. Стійкі натуральні барвники зберігають яскравість і новизну моделі.
- Додатковий комфорт завдяки великій кількості підвісних канатів, які оптимально розподіляють вагу тіла в гамаку.
- Контроль якості на кожному етапі виробництва забезпечує високий стандарт продукції.
- Гарантія 2 роки на весь товар, що підтверджує нашу впевненість у якості продукції.
- Розміри гамака: 200 х 100 см.
- Ширина планки: 100 см.
- Максимальне навантаження: 150 кг — ідеально підходить для комфортного відпочинку дорослих і дітей.
- Гарантія: 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Планка гамака | Довга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴




