
Пластикові качелі для дітей з захисним ременем і поручнями — безпечні гойдалки для майданчика
659 ₴
- В наявності
- Код: W-105
+380 (96) 652-10-68
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикові качелі WCG VAMI для дитячого майданчика
🛡️ Можете не турбуватися про безпеку вашої дитини. Пластикові качелі WCG VAMI спеціально виготовлені з урахуванням анатомії дітей, що робить розваги більш безпечними. У конструкції передбачені поручні, які запобігають небезпечному нахилу, а також захисний ремінь, щоб надійно пристебнути дитину під час гри. 🎈 Пластикові качелі WCG VAMI ідеально підходять для дітей віком від 6 до 36 місяців. Вони стануть чудовим доповненням до будь-якого дитячого майданчика, забезпечуючи дітям можливість активно грати та розважатися на свіжому повітрі. Цей товар стане незамінним елементом для батьків, які хочуть забезпечити своїм малюкам безпечні та веселі розваги. 📦 У комплекті ви отримуєте:- Пластикові качелі WCG VAMI;
- Поворотні канати для зручності використання;
- Двопідвісне кріплення для стабільності;
Характеристики:
- Поворотні канати для зручності;
- Двопідвісне кріплення для стабільності;
- Максимальна вага (на гойдалки) - 50 кг;
- Максимальна вага (на канати) - 120 кг;
- Продумана конструкція для безпеки дитини;
- Розміри: 34 х 33 х 40 см;
- Вага: 1.8 кг;
- Вік: 6 - 36 місяців;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип | Гойдалки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість блокування сидіння | Немає |
| Вікова група | От 6-ти месяцев |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Захист від випадкового складання | Да |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Ремені безпеки |
| Підлога | Унісекс |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Ширина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴





