
Двомісний гамак XXL з металевим каркасом для відпочинку на природі і вдома 200х150 см
3 699 ₴
- В наявності
- Код: P-16К1-WCGR
+380 (96) 652-10-68
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двомісний гамак з каркасом Mexico XXL 200х150 WCG
Колір Тканини: класичний, синій, зелений, веселка, кольоровий.
Колір Каркасу: чорний, сірий, графіт, білий, зелений, коричневий.
🛋️ Двомісний, колоритний і комфортний гамак від компанії WCG стане ідеальним варіантом для відпочинку на природі чи вдома. Завдяки своїм розмірам 200х150 см, цей гамак забезпечує достатньо місця для двох осіб, що робить його ідеальним для сімейного відпочинку або зустрічей з друзями. 🛠️ Каркас виготовлений з міцного металу, що підходить для всіх типів гамаків: одномісного, двомісного, сімейного. Спеціальне полімерне покриття надає каркасу відмінну стійкість до погодних умов, що дозволяє залишати його на вулиці без побоювань за його збереження. 📦 Комплектація:- Двомісний гамак XXL Класичний 200х150 WCG
- Мішок для транспортування гамака
- Карабіни для кріплення (2 шт.)
- Ремені для кріплення (2 шт.), кожен з ременів витримує до 340 кг навантаження!
- Металічний каркас складається з 6 елементів в 6 кольорах на вибір: чорний, сірий, графіт, білий, зелений, коричневий
- Інструкція по монтажу.
- Монтажні кріплення.
- Гамаки, які ви можете знайти на ринку, часто постачаються без карабінів та використовують ненадійні кріплення. Наш гамак має надміцні ремені і карабіни для безпеки та простоти установки.
- Гамак постачається в мішку для зручного транспортування, що робить його ідеальним для подорожей.
- Матеріал гамака — 65% бавовна та 35% поліестер, що робить його м'яким і приємним на дотик. Гіпоалергенна тканина підходить навіть для чутливої шкіри дітей.
- Велика кількість підвісних канатів забезпечує комфорт і оптимальне розподілення ваги, що дозволяє вам насолоджуватися відпочинком без дискомфорту.
- Гарантія 2 роки на весь товар, що підтверджує його якість та надійність.
- Розміри гамака: 200 х 150 см.
- Максимальне навантаження: 250 кг — ідеально для двох осіб.
- Склад: 65% бавовна, 35% поліестер.
- Повна довжина: 280 см.
- Розміри в складеному вигляді: 39 х 22 см — зручний для транспортування.
- Гарантія 2 роки.
- Розмір: Д350 х В125 х Ш120 см.
- Площа: 150 х 120 см.
- Максимальне навантаження: 220 кг.
- Товщина металу: 2 мм — забезпечує надійність і безпеку.
- Розмір профілю: 40 х 40 мм.
- Матеріал: сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Двомісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1500 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Планка гамака | Без планки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴





