
Електрична бігова доріжка WCG-H560M з автоматичним нахилом і масажером — тренажер для домашніх тренувань
34 999 ₴
31 499 ₴
- В наявності
- Код: H560М
Бігова доріжка електрична WCG-H560M + Гантелі + Масажер
Кут нахилу бігового полотна: 0-15%, електричний!
📝Інтенсивні бігові тренування не виходячи з дому? Немає проблем з електричною біговою доріжкою WCG-H560M. Ця модель має широкий діапазон швидкостей, що в поєднанні з 12 програмами тренувань дозволяє налаштувати ефективний режим вправ в домашніх умовах. Міцна конструкція, автоматичний кут нахилу, навчальні програми і потужний двигун - головні переваги цієї моделі.
🛠️Можливості:
- ключ захисту
- Можливість з'єднання з пристроєм MP3 (контроль вибору треків)
- Вхід USB
- BLUETOOTH
- 2 колонки
- 2 місця на пляшки
- 2 гантелі вагою по 1,8 кг
- Комплект (необхідні інструменти, пляшка олії для бігової доріжки)
- Автоматичне регулювання кута нахилу
- Інструкція (українською, англійською)
Бігова доріжка WCG-H560M має систему автоматичного регулювання кута нахилу - Auto Incline. Завдяки цьому за допомогою однієї кнопки ми можемо вільно регулювати висоту ухилу в діапазоні від 0 до 15%. Ви можете зробити це, не встаючи з бігової доріжки під час тренування.
💪Амортизація (8-точок) є дуже важливою перевагою бігової доріжки. Завдяки амортизації доріжкою можуть скористатися навіть ті, у кого є проблеми з суглобами. Максимальне навантаження - можуть позайматися на біговій доріжці користувачі з максимальною вагою 120 кг.
📏Розміри стрічки: довжина 1260 мм, ширина 450 мм. Кут нахилу забезпечує можливість регулювання стрічки для задоволення ваших потреб, здоров'я та сили. Потужний двигун робить нашу бігову доріжку дуже хорошим вибором для покупки. Панель управління дозволяє контролювати функції всього пристрою, включаючи РК-дисплей, який показує поточну програму вправ, та такі вимірювання як: час, відстань, калорії, швидкість, пульс.
🧘♀️Масажер з масажним поясом: завдяки масажеру ви розслабитеся після тренування.
Характеристики:
- Двигун доріжки навіть на піковій потужності працює тихо і плавно
- Вбудований вентилятор охолоджує мотор, захищає його від перегрівання і продовжує термін його служби
- Сенсорні датчики вимірювання пульсу на поручнях тренажера дозволяють контролювати навантаження на ваш організм в будь-який момент тренування
- Швидкість бігу від 1 до 16 км/год можна змінювати одним натисканням на кнопки швидкого перемикання швидкості
- Регулювання кута нахилу полотна 0-15%
- Телескопічна система для розкладання/складання бігової доріжки (газовий балон)
- Висока якість матеріалів гарантує довгий термін бездоганної служби тренажера
- Транспортувальні колеса значно полегшують переміщення тренажера
- Вбудований MP3 інтерфейс і колонки для прослуховування музики під час занять
- Спеціальні підставки на консолі для пляшки з водою
Виробник WCG Україна
📅Гарантія 1 рік, 3-річна гарантія на сталеві елементи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Вага | 68 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 126 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Потужність двигуна, л. с | 2,1 - 2,5 |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Аудіосистема, Компенсатори нерівності підлоги, Синхронізація з ПК |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Швидкість, Програма Quick Start, Дистанція, Програма Cool Down |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 45 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 143 см |
| Довжина | 193 см |
| Ширина | 83 см |
- Ціна: 31 499 ₴





